×
Minik Ev Temizliğinin Keyfi

Küçük ev yaşamının, düşük maliyetli yaşamdan daha basit ve sürdürülebilir, doğaya daha yakın yaşamaya kadar birçok faydası vardır. Küçük ev yaşamının bazen gözden kaçan bir artısı, daha az alanın daha az temizlik anlamına gelmesidir! Küçük bir evin ortalama büyüklüğü, tek yatak odalı bir ev için yaklaşık 20 metrekare ve iki ve üç yatak odalı evler için sırasıyla 25 metrekare ila 30 metrekaredir. Geleneksel evlere kıyasla temiz tutulması gereken alanlarda önemli bir tasarruf.   


Temizlenecek daha az toplam alan, temizlemek için daha az zaman harcanması anlamına gelir. Hayatta sevdiğiniz şeylere ayırmak için daha fazla zaman!  İyi yapılmış bir işin memnuniyeti ve evinizi ve alanınızı hijyenik ve temiz tutmak için eko ilkeleri kullandığınızı bilmenin sıcak parıltısı, küçük ev temizliğine harcayacağınız (çok fazla değil) zamana değer.  

Küçük ev yaşamını düşünmeye başladığınızda, muhtemelen hem dağınıklığın hem de depolamanın önemini düşünmüş olacaksınız. Küçük ev yaşamının çekici yanlarından biri, tüketicilikten basitliğe doğru bir zihniyet değişimi gerektirmesidir. Bu, yaptığınız ve iyi yaşanmış bir yaşam için gerçekten ihtiyacınız olmayan şeylere uzun uzun bakmak anlamına gelir. Küçük ev macerasına atılan birçok insan için, büyük avantajlardan biridir.   


Depolama çözümleri, temiz ve sakin küçük ev yaşamı ile dağınıklık gider. Özel tasarlanmış küçük evler, sizin ve yaşam tarzınız için hangi depolama seçeneklerinin işe yarayacağını belirlemenize olanak tanır.