×

Yaşam alanlarının doğa ile buluşturma heyecanıyla kurulmuş olan Ayvalık Tiny House;

Ayvalık Tiny House projemizde olmak üzere müşteri memnuniyeti odaklı ve özgün tasarımınla gerçekleştirdiğimiz projelerle, yaşamaktan keyif alacağınız doğal bir yaşam sunacak ortamda, özgün evlerle sizleri buluşturuyoruz.


Yenilikçi ve girişimci ruhumuzla; şehir hayatının yoğun kargaşasından uzakta yaşamak, spor, çevre gezisi, doğa yürüyüşü gibi sosyal aktivitelerin yanında çevreden kolayca temin edebileceğiniz organik ürünlerle doğal bir yaşam süreceğiniz mekanlar oluşturuyoruz.


Yenilikçi projeler ve ilham verici ortamlar oluşturmak için ihtiyaç , beklentilerinizi sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymanızı amaçlarız. Evinizin kapısından girdiğinizi ve tek bir bakışta tüm yaşam alanınızı görebildiğinizi hayal edin. Önünüzde yatak odası, mini mutfak, banyo ve küçük bir oturma odası var. Her öğe belirli bir amaca göre yerleştirilmiş. Kullanmadığınız, ihtiyaç duymadığınız veya istemediğiniz hiçbir şeye sahip değilsiniz. Ayrıca evinizi tepeden tırnağa temizlemek bir saatten az sürmekte.